Кадровое агентство

ООО Newbreed 

Я хочу тут работать
×

Кадровое агентство

ООО Newbreed 

Компанія Newbreed заснована у 2012 році командою молодих та амбітних талантів, безмежно відданих власній справі. Сьогодні компанія пропонує комплексні інноваційні рішення у сфері роботи з талантами. Послуги, що надає компанія, спрямовані на розуміння та допомогу у задоволенні найважливіших потреб сучасного роботодавця.

З 2013 року компанія є експертом в організації та проведенні програм з професійного розвитку та навчання молодих атлантів (Newbreed Young Talents), успішно співпрацює з провідними міжнародними FMCG, AGRO і PHARMA компаніями в сфері Graduate Recruitment.

Також 2013 рік відзначився успішним виходом компанії  Newbreed на нові регіональні ринки:  Росія, Казахстан, Грузія и Білорусь.

У 2014 році  компанія  Newbreed запустила освітню платформу в сфері рекрутингу – школу  Newbreed Recruiting School, завдяки якій на українському ринку праці з’являються нові таланти в сфері рекрутингу.

2015 -2016 роки запам’яталися масштабними авторськими майстер-класами для студентів та випускників, тренінгами особистісного росту та розробкою програми комплексного кар’єрного консультування, завдяки котрій пошук роботи для кандидатів різного рівня стає більш ефективним.

Компанія  Newbreed розпочала 2017 рік з запуску нового напрямку кар’єрного старту талановитих студентів та випускників в рамках Newbreed Young Talents. Було укладено угоду про співпрацю з компаніями в IT – галузі, до професійної команди яких вже долучилися наші найкращі кандидати.

Загалом, за перше півріччя 2017 року в рамках партнерства з відомими міжнародними компаніями команда Newbreed Young Talentsреалізувала 4 Internship Programs, відбираючи стажерів різних компетенцій та направленостей: юристів та фінансистів, маркетологів та асистентів із продажу, стажерів на виробництво та у технічні відділи, спеціалістів з підбору кадрів та у відділ закупівель.